О нас | Обратная связь | Контакты 

Ремонт кондиціонерів Київ та область

Діагностика несправності та ремонт кондиціонера - від 650
Обслуговування, чистка та профілактика кондиціонерів - від 550

Сервісна служба Марка ®

Професійний ремонт кондиціонерів в Києві

З питань обслуговування та ремонту кондиціонерів – звертайтесь за безкоштовною консультацією до наших спеціалістів.
Телефонуйте: 8.00 – 22.00, без вихідних!

(044) 247-99-07
(096) 882-66-85
(093) 256-51-18
(050) 677-69-54
Ремонт кондиціонерів Київ

Ремонт кондиціонерів в сервісному центрі компанії «Marka» - це завжди гарантія якості, високий рівень сервісу, мінімальні терміни повернення вашого кондиціонера до робочого стану.

Виконуємо ремонт кондиціонерів будь-яких марок та типів: мобільні, настінні, касетні, канальні, стельові...
Здійснюємо ремонт кондиціонерів як на місці, так і в нашій майстерні з використанням професійного діагностичного обладнання та інструменту. 

Працюємо з 2006 року
Вирішуємо будь-які завдання

Ціни на ремонт кондиціонерів в Києві

Найменування Ціна
Діагностика та мілкий ремонт кондиціонера 650
Комплексне обслуговування кондиціонера (профілактичний ремонт, чистка, заправка) від 850
Заправка фреоном  850
Заміна ніпеля  250
Заміна пускового конденсатора компресора, двигуна вентилятора  1200
Заміна магнітного пускача, реле, контактора 1500
Усунення витоку фреону  від 850
Ремонт плати внутрішнього блоку  від 1200
Ремонт плати зовнішнього блоку від 1800
Ремонт дренажу, дренажних відводів від 850
Заміна двигуна вентилятора від 850
Заміна компресора  від 2000

Ціни на послуги з ремонту кондиціонерів вказані без урахування вартості запасних запчастин та витратних матеріалів. Однак, ви завжди можете звернутися до наших фахівців з усіх питань, що вас цікавлять. Вони зможуть проконсультувати вас та надати інформацію про ціну, враховуючи вартість необхідних запчастин та матеріалів. Також ми надаємо повний перелік робіт та послуг у нашому прайс-листі.

Вартість ремонту кондиціонера залежить від декількох факторів:

1

Характер поломки

Деякі несправності можуть бути легко усунуті, інші вимагають складніших робіт та заміни запчастин.
2

Тип та марка кондиціонера

Деякі моделі можуть мати запчастини, які важко знайти або замінити, і це може збільшити вартість ремонту.
3

Місце розташування

Якщо кондиціонер у важкодоступному місці, це може вплинути на вартість ремонту.
Ремонт кондиціонерів
Важливо розуміти!
Вартість ремонту кондиціонера можна визначити лише після проведення діагностики та виявлення причини поломки. Несправності в кондиціонерах можуть бути різноманітними та не завжди вимагають дорогого ремонту. Іноді достатньо провести сервісне обслуговування.
Сервісне обслуговування кондиціонерів

Сервісне обслуговування кондиціонерів

Сервісне обслуговування кондиціонерів - це комплекс діагностичних та профілактичних робіт з метою запобігання раптовим аваріям та збільшення терміну експлуатації вашого обладнання.
Залежно від того, в якому режимі використовується кондиціонер, пропонуються різні варіанти сервісного обслуговування кондиціонерів
Детальніше

Діагностика кондиціонера

 • Безкоштовний виїзд
 • Зовнішній огляд кондиціонера
 • Перевірка напруги
 • Перевірка наявності фреону
 • Скидання помилки/аварії
 • Розшифровка помилки
 • Аналіз робочих параметрів
₴650

Профілактика кондиціонера

 • Безкоштовний виїзд
 • Діагностика кондиціонера
 • Чистка фільтрів
 • Чистка теплообмінників
 • Випробування дренажної системи
 • Перевірка рівня фреону
 • Вимір температур вхід/вихід
₴750

Сервісне обслуговування

 • Безкоштовний виїзд
 • Діагностика кондиціонера
 • Чистка внутрішнього блоку
 • Дезінфекція випарника
 • Чистка зовнішнього блоку
 • Промивання дренажної системи
 • Дозаправка фреоном
₴850

Як відбувається ремонт кондиціонерів

Сервісний центр "Марка" виконує ремонт кондиціонерів будь-якої складності, будь-яких марок. Робота нашої сервісної служби побудована таким чином, щоб за максимально короткий час виконати ремонт кондиціонера та забезпечити його безперебійну роботу. У 90% випадках ремонт кондиціонера відбувається того ж дня у Вас на об'єкті. Якщо ремонт кондиціонера на місці неможливий, ми доставляємо його або несправну деталь в одну із наших майстерень, де виконуємо ремонт та всі необхідні роботи. 

Терміни ремонту 

Терміни ремонту кондиціонерів залежать від складності несправності та наявності необхідних запчастин. Зазвичай прості несправності можуть бути усунені протягом кількох годин, включаючи діагностику та ремонт. Якщо необхідно замінити якусь деталь або комплектуючу, це може зайняти додатковий час на її доставку. Середній термін ремонту кондиціонерів становить від одного до трьох днів, але може бути й довше, якщо потрібні складні ремонтні роботи або рідкісні запчастини.

Запчастини для ремонту кондиціонерів

Наша компанія має великий склад оригінальних та донорських запчастин для ремонту кондиціонерів усіх відомих марок. Також співпрацюємо лише з перевіреними часом постачальниками запасних частин та витратних матеріалів для ремонту кондиціонерів. Використання якісних запчастин є важливим фактором у забезпеченні довгострокової та надійної роботи кондиціонера. Тому ми ретельно обираємо наших постачальників та гарантуємо, що всі запчастини, які ми використовуємо, відповідають найвищим стандартам якості.

Гарантія на ремонт кондиціонерів

Надаємо гарантію на всі види ремонтних робіт, які виконуємо. Наша компанія гарантує, що всі наші фахівці мають високий рівень кваліфікації та досвід у сфері ремонту кондиціонерів. Термін гарантії на ремонт кондиціонера може змінюватись в залежності від типу роботи та запчастин, що використовуються. Зазвичай, ми надаємо річну гарантію на всі роботи. Проте термін гарантії може бути збільшено. При проходженні щорічного обслуговування гарантія на ремонт кондиціонера продовжується. Це дозволяє нашим клієнтам бути впевненими у довгостроковій та надійній роботі своїх кондиціонерів. 

Терміновий ремонт кондиціонерів

Виникла проблема?
Терміновий ремонт кондиціонерів Київ та Область

Зателефонуйте нам або надішліть заявку через сайт, і ми незабаром зв'яжемося з вами.
(044) 247-99-07 (096) 882-66-85
(093) 256-51-18 (050) 677-69-54

Залишити заявку

Щоб ми, ще під час першого спілкування з вами швидше розібралися в суті проблеми, пропонуємо ознайомитися з симптомами несправностей, що найчастіше зустрічаються.

Кондиціонер не вмикається, не реагує на пульт.

Якщо пульт у робочому стані та кондиціонер підключений до електромережі, можна спробувати включити його за допомогою кнопки на корпусі. Якщо нічого не відбувається, це може означати, що центральна плата несправна та потребує ремонту або заміни. Якщо кондиціонер увімкнувся, то найімовірніше вийшов з ладу модуль приймання сигналу. У такому випадку необхідний ремонт або заміна модуля.

Кондиціонер не охолоджує, не гріє, працює як вентилятор.

Коли кондиціонер вмикається, працює, але не охолоджує або не гріє, причин може бути безліч. Однак, ось кілька основних і найбільш поширених: можливий витік фреону, несправний компресор, обрив міжблочного дроту або поганий контакт, а також несправний температурний датчик, пускач або блок керування. У цьому випадку рекомендуємо звернутися до нас для проведення ретельної діагностики несправності кондиціонера. Після отримання результатів діагностики ми виконаємо всі необхідні роботи для відновлення працездатності вашого кондиціонера.

Кондиціонер почав погано охолоджувати, обігрівати приміщення.

Найчастішою причиною цієї проблеми є забруднення елементів кондиціонера, які відповідають за подачу повітря, а також через витік і недостатню кількість фреону. Для вирішення цієї проблеми необхідно провести сервісне обслуговування кондиціонера, в рамках якого буде виконано повна його перевірка, чищення і при необхідності заправка фреоном.

З кондиціонера тече вода.

Найчастішими причинами коли з-під кондиціонера тече вода є засмічення дренажу, забруднення елементів кондиціонера, нестача фреону, несправність дренажного насоса та неправильне встановлення. Для усунення даної проблеми необхідно розпочати з діагностики, щоб визначити причину. Залежно від виявлених проблем, ми можемо запропонувати такі послуги: чистка кондиціонера, заправка кондиціонера фреоном, виправлення помилок, допущених під час встановлення, а також заміна несправного насоса, якщо він несправний та є частиною дренажної системи.

Блимає індикація або повідомлення помилки на дисплеї.

Помилки та повідомлення в сучасних кондиціонерах можуть виникати не тільки при серйозній несправності, а й за різних позаштатних ситуацій. Насамперед необхідно розшифрувати код повідомлення. Ті які для користувача прописані в інструкції, але можуть виникнути й внутрішні системні, які вимагають втручання фахівця для розшифровки та вжиття відповідних заходів. Якщо у вашому кондиціонері виникла помилка, а ви не знаєте, що вона означає, звертайтесь до нас. Ми постараємось вам визначити проблему дистанційно. А якщо проблема невирішальна, ми завжди можемо приїхати, провести діагностику, а потім виконати ремонт кондиціонера.

Сторонній шум, підвищений гул, вібрація.

Якщо ваш кондиціонер почав проявляти сторонні звуки, гудіти або вібрувати, це може бути пов'язано з кількома причинами. Можливо, причиною є зношування або несправність вентилятора, компресора або інших механічних частин кондиціонера. Також може бути, що причиною є попередньо неправильне встановлення, що згодом призвело до вібрації та гудіння кондиціонера. Ще однією причиною появи сторонніх звуків у кондиціонері може бути засмічення фільтрів, теплообмінників та інших елементів системи, що призводить до навантаження на роботу кондиціонера та появи підвищених шумів.

Кондиціонер за аналогією з автомобілем вимагає регулярного обслуговування для забезпечення його нормальної роботи. Неочищений і не до заправлений кондиціонер призводить до підвищеного електроспоживання, поганої якості повітря в приміщенні та можливого ризику виникненню серйозної несправності, що буде вимагати дорогого ремонту.

Чистка кондиціонерів

Чистка кондиціонерів

Чистка кондиціонера – це не тільки очищення кондиціонера від бруду та пилу, що також дуже важливо. Пріоритетна роль приділяється діагностичним процедурам, а саме виявлення та усунення прихованих несправностей, спричинених як людським фактором, так і впливом зовнішнього середовища.
Детальніше

Чистка кондиціонерів з дозаправкою фреону

 • Комплексна діагностика
 • Часткове розбирання в/б.
 • Механічна чистка в/б., н/б.
 • Чистка в/б. парогенератором
 • Антибактеріальна обробка
 • Перевірка, випробування дренажу
 • Перевірка тиску
 • Заправка фреоном до 100 г.
 • Знижка 10% – від 3 шт.
₴850

Чистка кондиціонерів з розбіркою внутрішнього блоку

 • Комплексна діагностика
 • Розбирання внутрішнього блоку
 • Очищення та миття елементів в/б.
 • Профілактичне змащування
 • Антибактеріальна обробка
 • Випробування дренажної системи
 • Перевірка тиску
 • Заправка фреоном до 100 г.
 • Знижка 10% – від 2 шт.
₴1200

Чистка кондиціонерів з миттям зовнішнього блоку

 • Комплексна діагностика
 • Чистка в/б. "Базова"/"Повна"
 • Часткове розбирання н/б.
 • Механічна чистка н/б.
 • Миття теплообмінника н/б.
 • Профілактичне змащування
 • Перевірка тиску
 • Заправка фреоном до 100 г.
 • Знижка 10% – від 2 шт.
₴1500/1800
Заправка кондиціонерів

Заправка кондиціонерів

Дозаправка та заправка кондиціонерів фреоном - необхідна сервісна операція для компенсації втрат фреону внаслідок нормованого витоку, при подовженні магістралі, при ремонті системи холодильного контуру. Якщо експлуатувати кондиціонер з нестачею фреону, то підвищується електроспоживання, відбувається перегрів і скорочується термін служби компресора.
Детальніше

Заправка кондиціонерів фреоном R410a

 • Безкоштовно під час ТО до 100 г.
₴200/100г.

Заправка кондиціонерів фреоном R32

 • Безкоштовно під час ТО до 100 г.
₴250/100г.

Заправка кондиціонерів фреоном R22

 • Безкоштовно під час ТО до 100 г.
₴300/100г.

Наші ціни

Сервісна служба «Марка» - надає повний спектр послуг з організації та підтримання оптимального клімату в різних приміщеннях: квартири, будинки, офіси, склади, торгові точки, паркінги та інші. Представлені ціни на такі послуги як ремонт кондиціонерів, сервісне обслуговування, чистка, заправка, монтаж, демонтаж та інші роботи діючі, і не рекламні. Проте, через особливості техніки та різноманіттю робіт ціни на деякі послуги все ж таки – орієнтовні. Також, у нас ви не знайдете маркетингових цінників як: "Обслуговування кондиціонера - ціна 595" або "Монтаж кондиціонера - ціна 2950". Ми пропонуємо нашим клієнтам – лише найвигідніші умови та найкращі ціни на всі послуги, які ми надаємо. З усіх питань щодо вартості, умов виконання робіт та оформлення заявки телефонуйте на будь-який з наших номерів, ми будемо раді вам допомогти.

(044) 247-99-07
(096) 882-66-85
(093) 256-51-18
(050) 677-69-54

Діагностика несправності

Ремонт електроніки

Витік фреону