О нас | Обратная связь | Контакты 

Заправка кондиціонерів Київ та область

Перевірка герметичності та заправка кондиціонера – від 650
Діагностика, чистка та дозаправка кондиціонерів – від 550

Сервісна служба Марка ®

Професійна заправка кондиціонерів

З питань обслуговування та заправки кондиціонерів – звертайтесь за безкоштовною консультацією до наших спеціалістів.
Телефонуйте: 8.00 – 22.00, без вихідних!
(044) 247-99-07
(096) 882-66-85
(093) 256-51-18
(050) 677-69-54
Заправка кондиціонерів

Заправка кондиціонерів

Заправка кондиціонерів фреоном є однією з найчастіших робіт із сервісного обслуговування. У процесі експлуатації кондиціонери мають схильність до втрат фреону. Недостатня кількість фреону у системі призводить до зниження ефективності роботи кондиціонера, а також скорочує термін його служби. Тому періодична заправка кондиціонера є необхідною процедурою.
Використовуємо тільки оригінальний фреон
Заправка фреоном R22, R410A, R32, R407C.

Важливо розуміти! Для нормальної роботи кондиціонера фреону в системі має бути певна кількість не менше і не більше. Марка холодоагенту (фреону) та її необхідна кількість залежить від специфікації кожної конкретної моделі кондиціонера.

У нас ви зможете замовити якісну заправку будь-якого кондиціонера. Вартість заправки кондиціонера в основному визначається його моделлю та потужністю. Але також і від інших факторів, з якими ви можете ознайомитися в цьому розділі.

Ціни на заправку кондиціонерів в Києві

Найменування Ціна
Заправка кондиціонерів: побутові, домашні, офісні  
Заправка кондиціонерів потужністю до 5 кВт. (моделі: 7,9 - 12,18)   
Дозаправка кондиціонера будь-якою маркою фреону до 100г. при обслуговуванні  Безкоштовно
Послуга із заправлення кондиціонерів потужністю до 5 кВт.  850
Послуга із заправлення кондиціонерів потужністю від 5 кВт.   від 850
Заправка кондиціонерів фреоном від 100г. за 100г. до 2кг.  
Заправка кондиціонерів фреоном R410a  200
Заправка кондиціонерів фреоном R32 250
Заправка кондиціонерів фреоном R22  300
Заправка кондиціонерів фреоном R407с  300
Заправка кондиціонерів фреоном за 100г. від 2кг.  
Заправка кондиціонерів фреоном R410a  150
Заправка кондиціонерів фреоном R32 150
Заправка кондиціонерів фреоном R22  200
Заправка кондиціонерів фреоном R407с  200
Можливі додаткові роботи при заправці кондиціонерів:  
Заправка кондиціонерів на висоті  обговорюється
Усунення витоку на з'єднаннях  від 200
Вакуумація системи до 5 кВт. 250
Вакуумація системи від 5 кВт. від 250
Заміна ніпеля  200
Усунення залому на трасі  від 200
Пошук прихованого витоку  від 500
Демонтаж обладнання  від 650
Видалення вологи з контуру від 800
Тест на герметичність  від 500
Пайка мідної труби від 250
Доставка обладнання до сервісного центру і назад від 650
Ціни на додаткові роботи вказані в комплексі із заправкою кондиціонера. Якщо вас цікавить виконання окремо конкретної роботи – вартість уточнюйте за телефоном!  
Ціни на заправку та інші роботи, подані в таблиці, є фіксованими, за винятком цін, що містять приставку "Від". У цих випадках ціна відноситься до початкових за потужністю та базових моделей кондиціонерів, а також до стандартних ситуацій проведення робіт.

Як часто потрібно проводити заправку кондиціонера?

Все залежить від того, який кондиціонер встановлений, де він встановлений та як він використовується. Необхідність заправки кондиціонера виникає лише тоді, коли відбувається витік фреону. В інших випадках потрібна лише дозаправка системи внаслідок нормованого витоку.

Вважається, що втрати фреону до 7% на рік є нормою. Тому щорічна профілактика, включаючи перевірку рівня фреону та компенсацію можливих втрат холодоагенту, є необхідною процедурою, яка допомагає підтримувати обладнання в заводських технічних параметрах. Що забезпечить правильну та довгу роботу кондиціонера.   

Ознаки того, що необхідна заправка фреоном.

Основною ознакою того, що кондиціонеру потрібна дозаправка фреоном, - це зниження його продуктивності. Кондиціонер не охолоджує або не обігріває приміщення, як раніше. Але також можуть бути інші ознаки, що свідчать про необхідність заправки.

  • Слабкий чи відсутній потік повітря від вентилятора кондиціонера.
  • Збільшення споживання електроенергії.
  • Збільшення обсягу конденсату, що виділяється (при невеликій нестачі фреону).
  • Відсутність утворення конденсату (за великих втрат).
  • Поява льоду на випарнику, зовнішньому теплообміннику, трубках та портах.
  • Відсутність характерного шуму роботи компресора.
  • Системне повідомлення на дисплеї, індикації або на пульті про необхідність проведення регламентних сервісних робіт (тільки у моделях, що мають таку функцію).   

Важливо, що деякі з цих ознак також можуть бути пов'язані з іншими проблемами кондиціонера, тому краще звернутися до нас для проведення повної діагностики та робіт з технічного обслуговування.

Що буде із кондиціонером, якщо його не заправляти?

Якщо не проводити регулярну перевірку і дозаправку кондиціонера, то з часом його робота погіршується і виникає низка проблем, які можуть призвести до серйозного ремонту або навіть заміни обладнання.

Серцем будь-якого кондиціонера є компресор. Компресор відповідає за циркуляцію холодоагенту. Якщо в системі не вистачає фреону, компресор починає працювати неправильно, що призводить до його перегріву. 

у свою чергу від перегріву може вийти з ладу як сам компресор (він може перегоріти або заклинити), так й інші компоненти (змійовик може тріснути, витекти масло, весь фреон, що залишився). В результаті система набере повітря та вологи, і в результаті буде потрібний серйозний, дорогий ремонт кондиціонера.

Правильна дозаправка та заправка кондиціонерів фреоном.

Багато хто, помилково припускає, що заправка кондиціонерів фреоном нескладна процедура, типу як заливки мастила у двигун до рівня. По-перше, у звичайних кондиціонерах немає жодного рівня – це умовне поняття. По-друге, правильний тиск у системі не статичний і може змінюватися від багатьох параметрів, які необхідно враховувати при заправці кондиціонера. Тому заправка кондиціонера є складною операцією, яка потребує особливих знань, правильної початкової діагностики, а також спеціального обладнання та інструменту.

Наші сервісні фахівці часто стикаються з кондиціонерами, які були заправлені неправильно раніше. За статистикою, у 80% кондиціонерів, що спостерігаються нами, є надлишок фреону і збільшений тиск (не проявляється зовні для користувача). Як ми вже зазначали, надлишок фреону не є гарною ситуацією, оскільки це призводить до неправильної роботи кондиціонера, збільшення споживання енергії, виникнення складної поломки та зменшення терміну служби кондиціонера в цілому.

Фахівці сервісної служби "Марка" мають великий досвід у наданні послуг із заправки кондиціонерів, виконують її професійно з використанням фреонів від перевірених виробників відповідно до правил та технічних норм. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте чудовий результат за вигідною ціною.

Марки фреону для заправки кондиціонерів

Фреони для заправки кондиціонерів
Для заправки кондиціонерів використовуються чотири види фреону. Фреон R22, R410A, R32 та R407C. Саме ця група холодоагентів використовується для заправки систем кондиціонування повітря побутового та комерційного призначення. Кожен із них має свої особливі характеристики та властивості. Тому якщо у вашому кондиціонері застосовується фреон R-22, необхідно і заправляти фреоном R22, якщо тільки завод-виробник не допускає заміну марки фреону на альтернативний холодоагент зі схожими властивостями. Наприклад, R32 можна спокійно замінити фреоном R410 роблячи поправки з урахуванням різниці у вазі.
Детальніше

Як проводиться заправка кондиціонерів?

Заправка кондиционеров может осуществляться несколькими способами:
1

Заправка по тиску та температурі

Такий спосіб заправки кондиціонерів найчастіше застосовується там, де необхідно заповнити втрати холодоагенту, а також для коригування тиску.
2

Заправка фреона за вагою

Заправка кондиціонерів по вагах, як правило, застосовується там, де потрібно заповнити великі втрати фреону, а також за потреби повної перезаправки системи.
Заправка фреоном по вазі

Заправка домашнього кондиціонера

Заправка кондиціонера фреоном нічим не відрізняється від заправки, наприклад, кімнатного настінного кондиціонера в офісі або в іншому приміщенні.

Навіть за відсутності несправності сучасні кондиціонери можуть втрачати до 7% фреону щорічно. Тому потрібно періодично перевіряти його кількість. Моніторинг фреону в системі проводиться при щорічному обслуговуванні кондиціонера, його чищенні та профілактиці. У разі нестачі виконується дозаправка або повна заправка, якщо кондиціонер давно не обслуговувався, і є великі втрати.

Також заправка домашнього кондиціонера може знадобитися у разі ненормованого витоку фреону. Витік може виникнути з багатьох причин, наприклад, внаслідок якихось фізичних пошкоджень фреонового контуру через неякісну установку, заводський дефект або неправильну експлуатацію. У таких випадках заправка кондиціонера матиме сенс лише після виявлення та усунення причин витоку.

У будь-якому випадку ненормований витік фреону ситуація вкрай небажана. У разі витоку кондиціонер починає погано працювати, або не охолоджувати, або не нагрівати зовсім. Внаслідок цього може серйозно постраждати компресор та інші дорогі компоненти кондиціонера.

Якщо ваш кондиціонер перестав охолоджувати або нагрівати приміщення, не варто його ґвалтувати до приїзду нашого майстра, можливо, у вас стався витік, і щоб мінімізувати наслідки, слід вимкнути кондиціонер.

Скільки фреону у домашньому кондиціонері?

Домашній кондиціонер – вираз, звичайно, домашній. Маються на увазі кондиціонери, встановлені в кімнатах та невеликих приміщеннях. Їх умовно можна поділити на категорії: малі – для приміщень до 25 квадратних метрів, середні – до 50 кв.м. та великі – до 120 кв.м. Також є мульти-спліт системи, де один зовнішній блок, наприклад, знаходиться за вікном, а внутрішні блоки встановлені в різних кімнатах.

Кількість необхідного фреону в кондиціонері залежить від його потужності, інколи і від довжини фреонових трубок. Зазвичай у разі мульти-спліт систем потрібна дозаправка, якщо загальна довжина фреонових трубок перевищує встановлену виробником розрахункову довжину. В інших випадках новий кондиціонер не вимагає дозаправки, оскільки він вже заправлений на заводі. Тип холодоагенту, що використовується, і вага заводської заправки вказані в паспорті і модельних наклейках, розташованих на внутрішньому або зовнішньому блоці кондиціонера.

  • Кондиціонери мінімальної потужності: 400-850 грам. Фреон R22, R410A, R32, R407C
  • Кондиціонери середньої потужності: 700-1500 грам. Фреон R22, R410A, R32, R407C
  • Кондиціонери великої потужності від 1 кг. Фреон R22, R410A, R32, R407C

***   Якщо кондиціонер, сам по собі без заводських мікро витоків, добре змонтований, не пошкоджений і правильно використовується, то фреон нікуди не втрачається, не виходить, не випаровується, не дівається навіть за 10 і більше років.

Пропонуємо вигідні ціни на заправку кондиціонера та інші види сервісного обслуговування у Києві та області. Ми забезпечуємо вигідну вартість завдяки оптимізації витрат та продуманій системі взаємодії з клієнтами.

Заправка кондиціонера професійним співробітником займає не багато часу, а якість роботи забезпечується досвідом наших фахівців, які не перший рік займаються усуненням витоків, заправкою та обслуговуванням кондиціонерів у Києві. Співпрацюючи з нами, ви можете суттєво знизити витрати на обслуговування вашої кліматичної техніки, не переймаючись якістю послуг.

Заправка кондиціонерів в Києві

Не охолоджує?
Pro заправка кондиціонерів в Києві та області

Зателефонуйте нам або надішліть заявку через сайт, і ми незабаром зв'яжемося з вами.

(044) 247-99-07 (096) 882-66-85
(093) 256-51-18 (050) 677-69-54

Залишити заявку

Діагностика несправності

Ремонт електроніки

Витік фреону