О нас | Обратная связь | Контакты 

Ремонт та обслуговування кондиціонерів Tosot

Tosot

Сервісна служба "Марка" - пропонує професійні послуги з ремонту та обслуговування кондиціонерів Tosot в Києві та Київській області. 

Телефон швидкого реагування:

📞 096 882-66-85 VIBER | TELEGRAM 

Ремонт кондиціонерів Tosot всіх видів та років випуску.

Шукаєте надійний сервіс з ремонту кондиціонерів? Тоді ви потрапили за адресою! Ми – команда досвідчених фахівців, готових швидко та якісно відновити роботу вашого кондиціонера. Незалежно від того, яка у вас проблема – від заміни компресора до ремонту електронної плати – ми гарантуємо професійний підхід та високий рівень сервісу. З нами ваш кондиціонер працюватиме як новий! Телефонуйте! Виконуємо ремонт кондиціонерів цього бренду з 2006 року. За рахунок оптимізації всіх процесів та великого досвіду можемо запропонувати нашим клієнтам найкращі ціни та максимально швидкий ремонт кондиціонерів у Києві та Київській області. 

Сервісне обслуговування кондиціонерів Tosot.

Пропонуємо професійне та якісне сервісне обслуговування. Добре знаємо всі тонкощі та нюанси цієї марки. Насамперед при обслуговуванні виконуємо перевірку та оцінку технічного стану обладнання, і за результатами проводимо необхідний комплекс сервісних робіт: 

  • Чистка внутрішнього блоку, дезінфекція,
  • Чистка зовнішнього блоку кондиціонера
  • Промивання дренажу кондиціонера
  • Глибоке чищення та миття з розбиранням 
  • Дозаправка кондиціонера фреоном
  • Профілактичний ремонт 

Мета сервісного обслуговування будь-якого кондиціонера – забезпечити його надійну роботу протягом усього терміну експлуатації шляхом виявлення та усунення дрібних, прихованих несправностей на ранньому етапі, щоб уникнути раптових аварій, серйозних поломок та дорогого ремонту в майбутньому.

Важливо! При обслуговуванні кондиціонера виявити приховану проблему та усунути її на ранньому етапі (що завжди краще) може тільки фахівець, який вміє не тільки "аби як" чистити та "щось там" заправляти, але й добре розуміється на всіх принципах роботи, тонкощах монтажу та експлуатації даної техніки. Саме такі люди працюють у нас, які не словом, а ділом довели свій професіоналізм.

Ми приймаємо заявки на разові роботи з актом виконання як від приватних осіб, так і укладаємо договори на сервісне обслуговування кондиціонерів для юридичних осіб. Будь-яка форма оплати.

Чистка кондиціонерів Tosot у квартирі чи офісі.

Кондиціонер пропускає через себе великий обсяг повітря, в якому знаходяться частинки кімнатного пилу – при роботі внутрішнього блоку та вуличний бруд та пил – при роботі зовнішнього блоку. Зрозуміло, що цей пил нікуди не дівається, а навпаки, накопичується і негативно впливає на роботу кондиціонера в цілому. Тому кондиціонер потрібно час від часу чистити. Залежно від ступеня забруднення та накопиченого бруду, чистка кондиціонера може виглядати по-різному.

Стандартна чистка кондиціонера - чистка внутрішнього блоку, його часткове розбирання, миття панелей корпусу та фільтрів, промивання випарника, обробка елементів дезінфікуючим засобом. Очищення теплообмінника зовнішнього блоку від можливих забруднень (дорожній пил, бруд, сміття, пух, сухе листя, гілки, залишки комах, гнізда птахів).

Глибока чистка кондиціонера - застосовується там, де є такі забруднення, які неможливо прибрати стандартним способом. Внутрішній блок розбирається і всі деталі очищаються і промиваються окремо. Зовнішній блок розкривається та промивається під напором води (за аналогією з автомобільним радіатором кондиціонера).

Важливо! Розібрати, якісно почистити та зібрати кондиціонер назад, при цьому нічого не зламавши та не пошкодивши, може лише навчена людина з досвідом. Наші техніки часто стикаються з наслідками некваліфікованих дій, скоєних раніше. Завжди намагаємося виправити за можливості, але якщо щось зламано чи пошкоджено глобально - тоді лише ремонт чи заміна.

Чистимо кондиціонери будь-якого типу, починаючи від звичайного настінного, встановленого у квартирі чи офісі, закінчуючи канальними і центральними системами кондиціювання та вентиляції. 

Заправка кондиціонерів Tosot, перевірка на витік фреону.

В системі кондиціонера фреону має бути певна кількість, не менше і не більше, для нормальної його роботи. Якщо кондиціонер сам по собі без дефектів, не пошкоджений, правильно змонтований та експлуатується, його фреонова система герметична –  тоді "фреон нікуди не виходить" і не випаровується! Можливі (у деяких системах!) тільки незначні експлуатаційні втрати фреону до 7% на рік. Це нормально і не критично, якщо щороку компенсувати ці втрати шляхом дозаправки під час сервісного обслуговування. 

Однак, якщо фреоновий контур порушено або пошкоджено і він не герметичний з будь-яких причин, заправка кондиціонера фреоном матиме сенс лише після відновлення герметичності. В іншому випадку фреон із системи швидко випарується, і буде потрібна повторна заправка. Тому замовляйте професійну заправку кондиціонерів у нас, щоб уникнути зайвих витрат.

Ми ретельно перевіряємо все перед заправкою, знаємо всі потенційно слабкі місця в кондиціонерах цієї марки, швидко знайдемо місце витоку та усунемо його, після чого правильно заправимо систему оригінальним фреоном.

Де це можливо, усуваємо витік фреону на місці без демонтажу кондиціонера, у важких випадках відвозимо до свого сервісу, де вирішуємо цю проблему. Після цього встановлюємо назад і даємо гарантію, що фреон більше "витікати" не буде!

Важливо! Також варто відзначити, що дозаправка кондиціонера при його обслуговуванні вимагає знання "холодильної справи" і не все так просто як багато хто думає. У звичайних кондиціонерах немає ніякого рівня фреону – це умовне поняття! Щоб з'ясувати кількість фреону в системі - потрібні насамперед навіть не прилади, а знання. Наші сервісні спеціалісти часто стикаються із ситуацією, коли кондиціонери не функціонують належним чином через неправильну заправку, зроблену кимось раніше. Надлишок фреону може також швидко вбити кондиціонер, як і його недолік!

"Стравлювання фреону", коригування тиску до правильного балансу та рівня після некваліфікованих втручань у роботу кондиціонера в деяких випадках ці роботи можуть бути оцінені як повна заправка фреоном.

Кількість фреону і його марка залежить від моделі кондиціонера. Для визначення цієї інформації можна звернутися до документації пристрою або знайти модельні наклейки на його корпусі і подивитися там.

При обслуговуванні кондиціонера компенсація втрат фреону до 100 грамів - безплатно (входить до нашого базового сервісу). Ціни на роботи із заправки та на фреон вказані в таблиці нижче.

Монтаж кондиціонерів Tosot, нові та б/у. 

Професійний монтаж кондиціонерів в Києві та Київській області. Встановлюємо нові кондиціонери цієї марки з гарантією від виробника та нашою гарантією на монтаж, а також Б/У кондиціонери даного бренду. 

Б/У - блоки встановлюємо тільки після їх перевірки та нашого сервісу та ті, що були демонтовані нашими фахівцями.

Приймаємо заявки на монтаж нових кондиціонерів побутового сегмента від сторонніх продавців – лише за наявності вільних бригад у графіку монтажного відділу компанії, тому дзвоніть та дізнавайтесь. Якщо бригади вільні, ми зможемо швидко та якісно встановити ваш кондиціонер за прийнятною ціною. Не пропустіть можливість працювати з найкращими монтажниками у місті! І це не просто пусті слова, це факт, встановлені нами кондиціонери ще 15 і більше років тому і досі чудово працюють. 

Однак, якщо ви шукаєте дешевший монтаж кондиціонерів, то це не до нас. При встановленні кондиціонерів ми використовуємо лише якісні витратні матеріали. 

Демонтаж кондиціонерів Tosot, будь-якої важкості.

Здійснюємо повний демонтаж кондиціонерів при переїзді з перевіркою та діагностикою перед тим як знімаємо. Надаємо послуги демонтажу кондиціонера при ремонті приміщення або фасаду, коли необхідно зняти блок на час проведення робіт з подальшим зворотнім встановленням. Пропонуємо та виконуємо додаткові супутні послуги, які можуть бути необхідні при демонтажі кондиціонерів:

1. Чистка кондиціонера та повне обслуговування в умовах майстерні.

2. Закладка наявної траси та комунікацій у штроби при внутрішнім оздобленні кімнати.

3. Перевстановлення та подовження магістралі під нове місце розташування блоків кондиціонера.

4. Перевстановлення зовнішнього блоку на подовжені кронштейни.

5. Транспортування обладнання на нове місце встановлення.

6. Тимчасове зберігання демонтованого обладнання на складі підприємства.

6. Висотні роботи із залученням спеціаліста-висотника або спецтехніки.

Ціни на послуги з бренду Tosot в Києві. 

Найменування послуги Ціна ₴
Діагностика кондиціонера Безкоштовно*
Ремонт кондиціонера від 650
Сервісне обслуговування  від 550
Чистка кондиціонера від 550
Заправка кондиціонера від 650
Фреон - R22 100 г 300
Фреон - R410A 100 г 200
Фреон - R32 100 г 200
Фреон - 407С 100 г 300
Монтаж кондиціонерів від 3400
Демонтаж кондиціонерів від 650
Виїзд бригади до області Обговорюється 
Висотні роботи  від 2500
Повторний виїзд бригади/сервісного фахівця 350

З усіх питань стосовно наших послуг, вартості, умов виконання - телефонуйте або надсилайте нам повідомлення. Ми будемо раді допомогти вам! 

Телефон швидкого реагування:

📞 096 882-66-85 VIBER | TELEGRAM

* Виїзд сервісної, монтажної бригади або техніка по Києву та ближньому передмісті – безплатний – при замовленні послуг. Окрім випадків виїзду у віддалені місця та райони Київської області.

* Безкоштовна діагностика кондиціонера - передбачає роботи з визначення загальної несправності без розбирання та демонтажу передбачуваних несправних компонентів. 

* Встановлення та монтаж обладнання або деталей - назад, які пройшли дефектування та вимагають заміни або ремонту, але ціна на них не влаштовує замовника - здійснюється за додаткову плату. 

Діагностика несправності

Ремонт електроніки

Витік фреону